Atrakcje

Do najbliższego jeziora Dołgie jest ok 400m. Znajduje się tam dzika plaża (mogą się tam kąpać również dzieci). Jezioro doskonale nadaje się do wędkowania i słynie z licznie występujących tam sandaczy. Do innego, dużo większego jeziora Siecino jest ok. 4km. Jezioro to o pow. 800 ha ma krystalicznie czystą wodę. Jest to doskonałe miejsce do kąpieli, nurkowania, żeglowania. Okoliczne lasy z dużą ilością świerków i buków są bardzo malownicze i pełne jagód i grzybów. W okolicy naszego gospodarstwa przebiega wiele tras wycieczek pieszych i rowerowych oraz szlaków konnych.


Szczególnie polecamy

Wypoczynek w naszym gospodarstwie szczególnie polecamy: rodzinom z dziećmi, grupom znajomych i przyjaciół, osobom starszym, wędkarzom, grzybiarzom. Organizujemy kameralne imprezy integracyjne, spotkania rodzinne itp. Jest to też dobre miejsce do wypoczynku aktywnego szczególnie do poprzez wycieczki piesze i rowerowe oraz kąpiele i uprawianie sportów wodnych. Ze względu na naszą kuchnię nie polecamy wypoczynku u nas osobom, które chcą się odchudzić.

Serdecznie zapraszamy

W gospodarstwie panuje ciepła, wprost rodzinna atmosfera. Nasi goście czują się bardzo swobodnie. Gospodarze odnoszą się do wszystkich serdecznie i starają się pomóc jak najlepiej spędzić czas.

Kontakt

tel. (094) 36 154 19
tel. 508 386 403

kontakt@umagdy-gronowo.pl
Jak dojechać?