Pokoje

Budynek, w którym mieszkają goście to 100 letni obiekt gospodarczy zbudowany z kamienia i czerwonej cegły, starannie i ze smakiem zaadoptowany do nowej funkcji z zachowaniem starego stylu. W budynku mieści się nasze mieszkanie oraz duża świetlica-jadalnia z kominkiem , obok jest ogólnodostępna kuchnia z pełnym wyposażeniem. Pokoje gości znajdują się na poddaszu budynku. Pokoje są duże i estetycznie urządzone. Do dyspozycji gości są:

  • 1 pokój 2-osobowy z łóżkiem małżeńskim,
  • 1 pokój 3-osobowy,
  • 2 pokoje 3-5 osobowe (z antresolą sypialną)

Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki, ładnie i funkcjonalnie urządzone.


 

Szczególnie polecamy

Wypoczynek w naszym gospodarstwie szczególnie polecamy: rodzinom z dziećmi, grupom znajomych i przyjaciół, osobom starszym, wędkarzom, grzybiarzom. Organizujemy kameralne imprezy integracyjne, spotkania rodzinne itp. Jest to też dobre miejsce do wypoczynku aktywnego szczególnie do poprzez wycieczki piesze i rowerowe oraz kąpiele i uprawianie sportów wodnych. Ze względu na naszą kuchnię nie polecamy wypoczynku u nas osobom, które chcą się odchudzić.

Serdecznie zapraszamy

W gospodarstwie panuje ciepła, wprost rodzinna atmosfera. Nasi goście czują się bardzo swobodnie. Gospodarze odnoszą się do wszystkich serdecznie i starają się pomóc jak najlepiej spędzić czas.

Kontakt

tel. (094) 36 154 19
tel. 508 386 403

kontakt@umagdy-gronowo.pl
Jak dojechać?